Number of the records: 1  

Šujanová, Vítězslava

 1. Personal nameŠujanová, Vítězslava
  Workplaceupol_us_auth*0000003
  Infopřidělovaný titul Bc. / študijný program - Bakalářský - Speciální pedagogika / obor Speciální pedagogika pro 2. stupeň základních škol a střední školy a hudební kultura se zaměřením na vzdělávání (2007)
  přidělovaný titul Bc. / študijný program - Bakalářský - Speciální pedagogika / obor Speciální pedagogika pro 2. stupeň základních škol a střední školy a hudební kultura se zaměřením na vzdělávání (2008)
  přidělovaný titul Bc. / študijný program - Bakalářský - Speciální pedagogika / obor Speciální pedagogika pro 2. stupeň základních škol a střední školy a hudební kultura se zaměřením na vzdělávání (2009)
  přidělovaný titul Bc. / študijný program - Bakalářský - Speciální pedagogika / obor Speciální pedagogika pro 2. stupeň základních škol a střední školy a hudební kultura se zaměřením na vzdělávání (2010)
  přidělovaný titul Mgr. / študijný program - Navazující - Speciální pedagogika / obor Speciální pedagogika pro 2. stupeň základních škol a pro střední školy a učitelství hudební výchovy pro střední školy a 2. stupeň základních škol (2012)
  DatabaseSoubor osobních jmen - studenti
  References (2) - PUBLIKAČNÍ ČINNOST
  person

  person

Number of the records: 1