Number of the records: 1  

Zeisbergerová, Ilona

 1. Personal nameZeisbergerová, Ilona
  See also Univerzita Palackého. Pedagogická fakulta
  Infopřidělovaný titul Mgr. / študijný program - Magisterský - Učitelství pro střední školy / obor Učitelství sociálních a zdravotních předmětů pro střední odborné školy (2001)
  přidělovaný titul Mgr. / študijný program - Magisterský - Učitelství pro střední školy / obor Učitelství sociálních a zdravotních předmětů pro střední odborné školy (2002)
  přidělovaný titul Mgr. / študijný program - Magisterský - Učitelství pro střední školy / obor Učitelství sociálních a zdravotních předmětů pro střední odborné školy (2003)
  přidělovaný titul Mgr. / študijný program - Magisterský - Učitelství pro střední školy / obor Učitelství sociálních a zdravotních předmětů pro střední odborné školy (2004)
  přidělovaný titul Mgr. / študijný program - Magisterský - Učitelství pro střední školy / obor Učitelství sociálních a zdravotních předmětů pro střední odborné školy (2005)
  přidělovaný titul Mgr. / študijný program - Magisterský - Učitelství pro střední školy / obor Učitelství sociálních a zdravotních předmětů pro střední odborné školy (2006)
  DatabaseSoubor osobních jmen - studenti
  References (1) - PUBLIKAČNÍ ČINNOST
  person

  person

Number of the records: 1