Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 7  
Váš dotaz: Autor-kód záznamu + druh.dok = "^upol_us_auth z0012031 xcla^"
 1. Motivy a záměr protektorátní vlády v řešení židovské otázky / Livie Rothkirchenová.    Akce Nisko v historii konečného řešení židovské otázky k 55. výročí první hromadné deportace evropských Židů Akce Nisko v historii konečného řešení židovské otázky k 55. výročí první hromadné deportace evropských Židů.S. 160-173.
  článek

  článek

 2. Nejen utrpení, ale i odplata / Bedřich Kopold.    Akce Nisko v historii konečného řešení židovské otázky k 55. výročí první hromadné deportace evropských Židů Akce Nisko v historii konečného řešení židovské otázky k 55. výročí první hromadné deportace evropských Židů.S. 207-212.
  článek

  článek

 3. Nisko a účast ostravských Židů v boji československých vojsk proti nacistickému Německu v druhé světové válce / Erich Kulka.    Akce Nisko v historii konečného řešení židovské otázky k 55. výročí první hromadné deportace evropských Židů Akce Nisko v historii konečného řešení židovské otázky k 55. výročí první hromadné deportace evropských Židů.S. 191-206.
  článek

  článek

 4. Odboj v nacisty okupovaném pohraničí 1941-1944 / Josef Bartoš.    Univerzita Palackého.25 (1990), s. 91-112.Sborník prací historických XIII. Bartoš, Josef.Acta Universitatis Palackianae Olomucensis.
  článek

  článek

 5. Příběh skupiny Otakara Weisla / Alena Hájková.  
  článek

  článek

 6. Slovenskí Židia v odboji a v Slovenskom národnom povstání / Akiva Nir.    Akce Nisko v historii konečného řešení židovské otázky k 55. výročí první hromadné deportace evropských Židů Akce Nisko v historii konečného řešení židovské otázky k 55. výročí první hromadné deportace evropských Židů.S.128-138.
  článek

  článek

 7. Sokolský odboj za nacistické okupace / Karel Šplíchal.    Univerzita Palackého.43-48.Sokolství od XIX. do XXI. století.
  článek

  článek  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.